Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: Products
bg: Продукти
