Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Products
ca: Productes

en: CSV Export
ca: Exporta en CSV
