Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Products
cs: Produkty
