Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde
