Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Products
id: Produk
