Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Products
nl: Producten

en: List name
nl: Lijstnaam

en: CSV Export
nl: Exporteren naar CSV
