Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај
