Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Save
es: Guardar

en: Products
es: Productos

en: CSV Export
es: Exportacion CSV
