Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Products
et: Tooted
