Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Save
gu: સાચવો
