Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Products
hu: Termékek

en: List name
hu: A lista neve

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: CSV Export
hu: CSV export

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Last Exported
hu: Utoljára exportálva

en: Last Order ID
hu: Az utolsó rendelés azonosítója
