Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
