Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: Products
pl: Produkty

en: List name
pl: Nazwa listy

en: CSV Export
pl: Eksport do pliku CSV
