Ubercart CSV (6.x-2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں
