Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
