Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས
