Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Products
bs: Proizvodi
