Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Products
da: Produkter

en: CSV Export
da: Eksportér
