Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Products
el: Προϊόντα
