Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Products
he: מוצרים

en: CSV Export
he: ייצוא ל-CSV
