Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау
