Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani
