Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Save
ta: சேமி
