Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Order By
th: เรียงลำดับตาม

en: Export Report
th: ส่งออกรายงาน
