Ubercart CSV (6.x-2.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save
uk: Зберегти

en: Products
uk: Товари

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: List name
uk: Назва списку

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Order By
uk: Впорядкувати за

en: CSV Export
uk: Експорт в CSV

en: Shipping Address
uk: Адреса отримувача
