Ubercart CSV (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.
