Ubercart CSV (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Other Options
fa: سایر گزینه‌ها

en: Products
fa: محصولات

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی
