Ubercart CSV (6.x-2.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Products
hr: Proizvodi
