Ubercart CSV (6.x-2.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Products
it: Prodotti
