Ubercart CSV (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Products
ro: Produse
