Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Extra information necessary to ship.
bg: Допълнителна информация, необходина за доставката.
