Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte
