Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Extra information necessary to ship.
es: Se necesita más información para el envío.
