Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado
