Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu
