Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: List timetables
kn: ವೇಳಾಪಟ್ಟಿಗಳ ಪಟ್ಟಿ
