Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба
