Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag
