Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota
