Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Extra information necessary to ship.
pt: Informações adicionais necessárias para entrega.
