Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota
