Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Extra information necessary to ship.
uk: Для доставки потрібно додаткова інформація.
