Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Extra information necessary to ship.
da: Ekstra information påkrævet før fragt.
