Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Extra information necessary to ship.
de: Für Zustellung werden Zusatzinformationen benötigt
