Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev
