Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Extra information necessary to ship.
fa: اطلاعات تکمیلی جهت حمل و نقل لازم است.
