Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Extra information necessary to ship.
fr: Informations supplémentaires nécessaires pour l'expédition.
