Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Extra information necessary to ship.
he: מידע נוסף הנדרש לצורך משלוח
