Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota
