Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Extra information necessary to ship.
hu: A szállításhoz szükséges kiegészítő információk.
